Відвідувачів ресторану швидкого харчування Burger club чекає затишна атмосфера та уважне обслуговування. Ми в змозі задовольнити найрізноманітніші смаки в їжі, оскільки наш асортимент включає не лише стандартні позиції фаст-фуду, а й фруктові/овочеві салати, піцу, свіжо-вижаті соки. Так само в меню наших закладів передбачений широкий асортимент безалкогольних та слабкоалкогольних напоїв, коктейлів. Обов’язково працюють безкоштовні зони WI-FI.

При цьому ми залишаємося в доступному ціновому полі, не втрачаючи якості продукції і рівня обслуговування. Вибираючи постачальників продуктів, ми керуємося прагненням випускати не просто смачні, але і якісні продукти. Всі продукти сертифіковані та проходять суворий контроль на заводах-виробниках.

Приготування продукту — це складний технологічний процес, для правильності виконання якого необхідне спеціальне професійне устаткування, частину з якого розроблено і виробляється самою компанією і є ексклюзивною. Кожен працівник проходить спеціальне стажування, перш ніж буде допущений до виробнично-технологічного процесу.

Ми прагнемо задовольнити потреби наших відвідувачів всіх вікових груп!

You do not have sufficient permissions to access this data.